Voteaza!Follow irachita on Twitter
Reclama

  Produs RTN CONNEXIONS (ECHIPAMENTE FIBRA OPTICA)


Produs RTN CONNEXIONS:

Categorie: Pasive fibra optica / Patch cord fibra optica


Pret: 7.00 EUR

Duplex fiber patch cord ST/SM7m

Duplex fiber patch cord ST/SM7m

Descriere Produs:
Duplex fiber patch cord ST/SM 7m

Product Name: ST/PC SM DX Patch cord
Description:
UPC polishing
Single mode fiber: ITU- TG.652D
Standard: Telcordia GR-326-CORE
Multi monde fiber, ITU-TG.651
Standard housing, ceramic ferrule
Cable diameter: 2.8×5.7(mm)
Fiber diameter: 9/125 um ,62.5/125,50/125
Insertion loss: SM Less than 0.3dB ,MM Less than 0.3dB
Return loss:
UPC SM larger than 55dB
PC SM larger than 50dB
APC SM larger than 60dB
PC MM larger than 20 dB
Repeatability: Less than 0.2 dB
Changeability: Less than 0.1 dB
Operating temperature range: -40°c ~ 80°c
Storage temperature range: -40°c ~ 80°c
Tensile strength: 100N
Min. bending radius: 35mm


Nu a fost asociat nici un video!












Alte produse din categoria "Patch cord fibra optica":





Înscrie-ţi firma acum pe Real-Web si promovează-ţi afacerea eficient!



Reclamă

Emite facturi fiscale, proforme si chitante online

Alte companii din 'Telecomunicatii':

Mihai Marian
irachita

Noutăţi pe Real Web:

tafta mustar
tafta mustar

Tafta ducess, deosebit de eleganta, ideala pentru confectionarea rochiilor ...


España - Chalet con estilo en venta, Rincón de Loix - Benidorm / Spania
España - Chalet con estilo en venta, Rincón de Loix -  Benidorm / Spania

Un chalet con estilo y elegancia, con espacios amplios, luminosos y ...


www.reprezentantiavon.com
Inscriere Reprezentant Avon

Inscriere Reprezentant Avon - Inscriem reprezentanti si coordonatori de ...


tafta nude
tafta nude

Tafta ducess, deosebit de eleganta, ideala pentru confectionarea rochiilor ...


leanaeco.com
Website pentru firma S.C. INFINIZE S.R.L.

Website pentru firma S.C. INFINIZE S.R.L. - Site de prezentare produse si ...


Statistici cont:


Tip cont: Free account


Total afisari: 1267285

Total voturi: 1265

Voturi în ultim. 7 zile: 1


Produse publicate: 13

Servicii publicate: 0

Stiri publicate: 0

Comunicate publicate: 0




real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats