Firma cu Gold Account  Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL


Produs VANZARI ELECTRONICE TELECOMS SRL:

Categorie: Active retea / Mediaconvertor


Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C)

Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C)

Descriere Produs:
Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C)



Seria de media Convertoare PLANET ICS-210x este special conceputa pentru a transforma comunicațiile RS-232, RS-422 sau RS-485 în reteaua Fast Ethernet .Seria ICS-210x sunt disponibile cu conectori SC și LC single mode sau multi mode.


Vezi pagina oficială despre 'Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C) '(vezi)



Nu a fost asociat nici un video!


















real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats